در آستانه 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، زنگ استکبارستیزی در هنرستان شهید کمالی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 6 نواخته شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، مراسم نمادین آیین نواختن زنگ استکبارستیزی در آستانه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همزمان با سراسر کشور، با حضور محمد اعتدادی مدیر کل اموزش و پرورش استان اصفهان، در هنرستان شهید کمالی ناحیه 6 برگزار شد.

در این مراسم که ربانی امام جمعه خوراسگان، اسماعیلی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، رجب پور مسئول بسیج دانش اموزی استان و جمعی از دانش اموزان و فرهنگیان ناحیه 6، حضور داشتند نصری یکی از اساتید دانشگاه در مورد اهمیت این روزبه ایراد سخن پرداخت.

نصری در خصوص روز 13 ابان گفت: در این مراسم محسن نصری جانباز، ایثارگر و استاد دانشگاه اصفهان اظهار داشت: نظام شیطانی آمریکا به دنبال این است که بر کل دنیا سلطه داشته باشد اما این انقلاب اسلامی بود که برنامه های نظام سلطه را به هم ریخت و یکی از مهمترین ارکان انقلاب حضور جوانان بود که توانایی های ما را به منصه ظهور گذاشت و با یاری خدا ۴۳ سال توانستیم در مقابل هجمه‌های همه جانبه آمریکا بایستم.

وی افزود: روحیه شهادت طلبی و جهادی مورد نیاز در گام دوم انقلاب موجب شد که پیشرفت های علمی در پرتو انقلاب ایجاد شود. ضمن اینکه در بیانیه گام دوم ۴۱ بار نام نسل جوان و جوانان آمده که این نشان می دهد قشر جوان مهمترین اصل در گام دوم انقلاب اسلامی است.


test